درباره ما

ما گروهی از دانشجویان هستیم که در طول دوران تحصیلی با مشکلات زیادی چه از نظر مالی و چه از نظر پژوهشی دست و پنجه نرم کرده ایم. بیشتر دانشجویان مشغول به تحصیل در رشته ها و مقاطع مختلف از وضع مالی خوبی بهره مند نیستند. و این یک واقعیت است! علاوه بر این در کشور ما منابع زیادی برای امور پژوهشی یا وجود ندارد؛ یا اگر وجود دارد نیازمند هزینه های گزافی است. ما تیم ارزان فایل به تمام مشکلات دوران تحصیلی و دانشجویی واقفیم…!

در همین راستا برای رفع این معضلات ما چشم اندازی به شرح زیر ترسیم نمودیم:

 

 

فاز اول چشم انداز: در این مرحله ما تمام تلاشمان را به کار می گیریم تا بیشتر فایل ها بصورت کاملا رایگان در اختیار پژوهشگران قرار بگیرد.

فاز دوم چشم انداز: با توجه به اینکه برای برخی فایل ها هزینه پرداخت شده و همچنین برای بقای ارزان فایل، این گونه فایل ها با قیمت ناچیزی در دسترس خواهد بود.

فاز سوم چشم اندار: نیاز مالی یکی از معضلات اصلی دانشجویان است! در اینجا ما سیستم همکاری در فروش را برای دانشجویان در نظر گرفتیم! دانشجویانی که به عنوان همکار در سایت ثبت نام کنند می توانند فایل های خود را به فروش بگذارند و برای خود درآمدی داشته باشند.

فاز چهارم چشم اندار: در این مرحله ما تمام تلاشمان را به کار گرفته ایم تا خیلی آسان و سریع شما بتوانید فایل ها را دریافت کنید.

فاز پنجم چشم اندار: در نهایت هدف ما رفاه بیشتر پژوهشگران عزیز است 🙂

0